System otwierania drzwi ProfilDoors

 • KOMPAKT

  Kompaktowy i elegancki system otwierania, który można wykonać za pomocą jednego skrzydła drzwi lub dwóch. Każde skrzydło składa się na pół po otwarciu i składa się na ścianie. System ten będzie idealnym rozwiązaniem do dekoracji garderoby, pomieszczeń gospodarczych lub otworów, w których klasyczny rodzaj otworu spowoduje niedogodności.

 • COUPE

  Drzwi przesuwane wzdłuż ściany  to zasada otwierania drzwi, którą wszyscy znają. Konstrukcja systemu może mieć jedno lub dwa skrzydła, przy czym ten ostatni jest wykonywany zarówno wewnątrz otworu, jak i na zewnątrz otworu. W systemie dwuskrzydłowym w otworze obrazy znajdują się na tej samej linii, a każde płótno po otwarciu chowa się w ścianie.

 • Książka

  System otwierania, w którym skrzydło drzwi jest podzielone na dwa asymetryczne występy. Po otwarciu drzwi płaty są składane i przesuwane na bok. W górnej części otworu ukryty jest mechanizm T1 Book, który zapewnia płynne otwieranie drzwi. Z serii X ten system dotyczy tylko modelu 7X.

 • MAGIC

  MAGIC — podpora bez systemu progowego idealnie pasuje do pomieszczeń mieszkalnych. Mechanizm jest zamontowany na ścianie, a profil nośny uderza w skrzydło drzwi. Dzięki tej decyzji projektowej nie zobaczysz żadnych przewodników na ścianie. Co niewątpliwie wpływa korzystnie na  ogólne wrażenie estetyczne wnętrza.

 • OBROTOWA

  Świetna alternatywa dla klasycznych drzwi skrzydłowych. Mechanizm w tym systemie jest zaprojektowany w taki sposób, że skrzydło z jego środkiem jest dociskane do jednej z boków otworu, umożliwiając otwarcie drzwi zarówno dla ciebie, jak i dla siebie. System dotyczy tylko drzwi ościeżnicowych i może być wykonany z jednym lub dwoma skrzydłami.

 • NIEWIDOCZNE

  Konstrukcja skrzyniowa tego systemu pozwala ustawić skrzydło drzwi w jednej płaszczyźnie ze ścianą, bez obramowania otworu listwami, tworząc w ten sposób efekt niewidocznych drzwi, które można wzmocnić, jeśli ściana zawiera kolor lub fakturę, która nie różni się od faktury lub koloru drzwi.

 • IZYDA

  Specjalnie dla koneserów stylistyki vintage i industrialnej system otwierania drzwi o brutalnym wyglądzie i doskonałych parametrach technicznych. Stylowe wózki z dużymi kołami, uchwyt ścienny z ozdobnymi dużymi śrubami, otwarta mechanika systemu i ciemny kolor lakieru doskonale uzupełniają wnętrze w stylu loftu, grunge lub stylu vintage.